Akustik Duvar Kaplama
Hata
  • JFolder: :files: Yol bir klasör değil. Yol: /home/sesweb/public_html/images/akustik-kaplama
Bilgilendirme
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/akustik-kaplama

Akustik Duvar Kaplama | Akustik Panellleri

Akustik Duvar Kaplamaları

akustik-kaplama-5

Akustik duvar kaplamaları daha çok akustik mekanlardaki sesi orta seviyede kesebilmek ve akustik bir görüntü sağlamak.Kumaş kaplı akustik panelin ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşlar yanmaya, aşınmaya ve solmaya karşı dayanıklı malzemelerden dokunmuştur. İstenilen renkte kumaş kaplama yapılabilmektedir. Akustik Kumaş kaplı panellerde uluslararası sertifikalı kumaşlar kullanılmaktadır.

duvar kaplama akustik

Gürültü Emici Panolar & Ses Yutucu Paneller

     Kumaş Kaplı Akustik Panel: Akustik Panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşlar aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur. İstenilen renkte kumaş kaplama yapılabilmektedir. Model ve renk seçenekleri için Aksa Akustik teknik ofisi ile görüşünüz. Akustik kumaş kaplı panellerde uluslararası sertifikalı kumaşlar kullanılmaktadır.

Akustik duvar paneli

Teknik özellikleri;
Nem dayanımı : %95
Ses yutma : 1 NRC
Ağırlık : 4 kg/m2
renk : Beyaz

KULLANIM ALANLARI:
Akustik mekanlarda stüdyo ses yalıtımı,çağrı merkezi ses yalıtımı,toplantı odası ses yalıtımı,ofis ses yalıtımı,otel odası ses yalıtımı,tiyatro salonu ses yalıtımı, oditoryumlar,disko ses yalıtımı, sinema salonu ses yalıtımı, restorant ses yalıtımı, kamu binası ses yalıtımı, spor salonu ses yalıtımında kullanılmaktadır.

Kumaş Kaplı Duvar Panelleri

Bir salonu dikkat çekici hale getirebilmek için en önemli materyallerden biri olan akustik duvar paneli , salonda oynanan bir oyun , konferans veya izlenen bir film esnasında hoparlörden çıkan sesin duvara çarpıp yankılanmasından sonra oluşan o rahatsız edici sesi emerek azalmasına kolaylık sağlar.Akustik panel, ses yalıtımı sağlayan kumaşlar ile kaplı panel çeşididir. Dekoratif ve estetiktir. Ses yalıtım paneli,ses emici panel ve Akustik Kaplama olarak da bilinir.

Kumaş Kaplı Duvar Panelleri

AKUSTİK DUVAR PANELLERİ - AKUSTİK KUMAŞ KAPLI PANEL

Panel yüzeyi, darbe dayanımlı güçlendirilmiş akustik kumaş ile kaplanmış; kenarları güçlendirilmiş, yoğun trafikli, darbe riski olan mekanlar için uygun yoğun ses yutucu panel yapılacaktır.İşte bunu önlemek amacıyla müşterilerine daha fazla seçenek sunan ve en kaliteli hizmeti veren cinekon salonda ses akustiğini sağlarken salonun dekorasyonunu da göz önünde bulundurarak kurumlara özgü renk ve farklı tasarımlar uygular.

{gallery}akustik-kaplama{/gallery}

SES VE AKUSTİK YANKI TİTREŞİM KONULARI

Anasayfa

SES YALITIM ALANLARI

Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

AKUSTİK UYGULAMALAR

Hakkımızda

Test Raporu

Kargolama

İletişim

Açık Adresimiz ve İrtibat Numarası

Ses Yalıtım Hizmeti ve Malzeme Satışı Yapılan Bölgeler

Akustik ses yalıtım sistemleri olarak firmamız ses yalıtımı hizmeti akustik izolasyon akustik panel hizmeti ürün satışı uygulama ve proje hizmeti vermektedir.Toplantı odaları ofis seminer ve sinema salonları, konferans salonları , stüdyolar, bateri müzik okulları, yüzme salonları, yemek cafe bar, restoran, spor salonu, kayıt odaları, tv stüdyoları, otel odaları, radyo odası,piyano odası, akustik kabin, sessiz oda,  mekanik odalar ses yalıtımı ve akustik düzenleme hizmeti ayrıca toptan perakende ürün satışı yapılmaktadır.

İstanbul (Avrupa) - İstanbul (Anadolu) - Adana - Adıyaman - Afyon - Ağrı - Ankara - Amasya - Antalya - Artvin - Aydın - Balıkesir - Bartın- Bilecik -  Bitlis - Bolu - Burdur - Bursa - Çanakkale - Çorum - Denizli - Düzce - Edirne - Elazığ - Erzincan - Erzurum - Eskişehir - Gümüşhane - Gaziantep - Giresun - Hatay - Iğdır - Isparta - İzmir- Kahramanmaraş - Karabük - Kayseri - Kastamonu - Kocaeli - Konya - Malatya -  Manisa - Mersin - Muğla - Ordu - Rize - Sakarya - Samsun - Şanlıurfa - Sinop - Sivas - Tekirdağ - Trabzon - Uşak - Yalova - Yozgat

Almanya - Amerika - Arjantin - Avustralya - Avusturya - Azerbaycan - Baku - Belçika - Bulgaristan - Brezilya - Çin - Fransa - Gürcistan - Hindistan - Hollanda - Kıbrıs - İspanya - İsviçre - İrlanda - İngiltere - İran - İtalya - Mısır - Lefkoşa - Rusya - Romanya - Türkmenistan - Yunanistan