Ses Yalıtımlı Duvarlar

Ses Yalıtımlı Duvar | Ses İzolasyonlu Duvar

SES YALITIMI ORTAK DUVARLARDA VE BİNA APARTMAN OFİS OTEL FABRİKA GİBİ YERLERDE SES YALIMI NASIL SAĞLANIR.GENEL OLARAK YAPILAN İZLENİM VE MÜŞTERİ PROPLEMİ DUVAR SES EVLER ARASI SES BİNALAR ARASI SES ZEMİNDEN SES TABAN DAN SES YALITIMI SORUNU YAŞAMAKTADIRLAR BUNLAR İÇİN SES YALITIMI KAYAYÜNÜ ALÇIPAN ARASI SES PANELLERİ VE KUMAŞ KAPLI SES YALITIMI PANELLERİ AKUSTİK YUMURTA PİRAMİT SÜNGERİ  TAŞYÜNÜ SES YALITIM BANDI VE SES YALITIMI HALISI KAUÇUKLU VE SES BANDI İLE YARDIMCI MALZEMELERLE UYGULAMA YAPILIR .

 

          Ses yalıtımı ürünleri için Yurdumuzun her yerinden bize ulaşabilir,ihtiyacınız olan ses yalıtımı malzemelerini temin edebilirsiniz. Montaj kesit planı ile birlikte gelen malzemelerin montajını yapabilir,bir uzman gibi tesislerinizi rahatça kurabilirsiniz. Detaylı bilgi için mesai saatleri içerisinde bize ulaşabilirsiniz.  Tam ve eksiksiz hizmet,sorunsuz bir çalışma ortamı veya profesyonel bir müzik mutfağı için öncelikle ihtiyacınız olan kaliteli bir duyum oldugundan gerekli olan,ses yalıtımı,akustik dizayn hakkında size hitap edebilecek ciddi bir kuruluş olarak hizmet veriyoruz.

duvar-ses-izolasyonu

          Ses kirliliği,gürültü ve günümüzün kalabalık ve iç içe şehir yaşamının beraberinde getirdiği ses kirliliği, sessiz olması gereken ortamlarda bazı önlemlerin alınmasını mecbur kılıyor. Müzik yayınlanan bir yerdeki sesin çevreyi rahatsız etmemesini sağlamak veya sesin kayıt edildiği bir yerde başka seslerin ortama girmesini engellemek ancak iyi bir ses izolasyonu ile mümkün. Duvarlara monte edilen izolasyon panelleri, yüzer döşeme, yüzer duvar ve asma tavan konstrüksiyonlarını, ortamın kullanım amacı ve istenilen ses izolasyonu miktarına göre projelendirip uyguluyoruz. 40 dB'den 120 dB'ye kadar izolasyon odaları yapılması mümkün. Ayrıca ortamın akustik özelliklerini değiştirerek de izolasyona katkıda bulunulabilir.

duvar-ses-yalitim-malzemeleri

SESLE İLGİLİ KISA BİLGİLER NASIL Bİ UYGULAMA SAĞLANIR ? 

Sesle ilgili her türlü ihtiyacı projelendirip uygulayabildiğimiz gibi uygulamanın üçüncü şahıslar tarafından yapıldığı, sadece bilgiye ihtiyaç duyulduğu durumlarda da sorunların çözülmesine yardımcı olabiliriz. Kurulacak bir ses mekanı ya da sisteminin inşaası sırasında bütün inşaatı yapan firmanın uygulamaları yapması daha verimli olabilir. Herhangi bir kapalı mekanda yayınlanan ses, onu duyan kulağa yada kayıt edilmesi için elektrik sinyaline çeviren mikrofona giderken dümdüz gittiği gibi bir de ortamı çevreleyen duvarlara değişik açılarla çarparak da ulaşır.

duvar-ses-yalitimi-11

Esas yol dışındaki bütün bu yollar en az bir adet yansımayı içerir. Böylelikle bu sonsuz sayıdaki ses, odanın akustik özelliklerini de ekleyerek varacağı yerde birleşir. Odanın akustik özellikleri boyutlarına, şekline ve çeperlerin yapısına bağlıdır. Bütün bu parametreler sonucunda çıkan odanın akustik yapısı sesin olduğundan farklı duyulmasına neden olur. Akustik düzenleme buna engel olmak için yapılır.

duvar-ses-izolasyonu-10

duvar-ses-yalitimi-ses-izolasyon

SES VE AKUSTİK YANKI TİTREŞİM KONULARI

Anasayfa

SES YALITIM ALANLARI

Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

AKUSTİK UYGULAMALAR

Hakkımızda

Test Raporu

Kargolama

İletişim

Açık Adresimiz ve İrtibat Numarası

Ses Yalıtım Hizmeti ve Malzeme Satışı Yapılan Bölgeler

Akustik ses yalıtım sistemleri olarak firmamız ses yalıtımı hizmeti akustik izolasyon akustik panel hizmeti ürün satışı uygulama ve proje hizmeti vermektedir.Toplantı odaları ofis seminer ve sinema salonları, konferans salonları , stüdyolar, bateri müzik okulları, yüzme salonları, yemek cafe bar, restoran, spor salonu, kayıt odaları, tv stüdyoları, otel odaları, radyo odası,piyano odası, akustik kabin, sessiz oda,  mekanik odalar ses yalıtımı ve akustik düzenleme hizmeti ayrıca toptan perakende ürün satışı yapılmaktadır.

İstanbul (Avrupa) - İstanbul (Anadolu) - Adana - Adıyaman - Afyon - Ağrı - Ankara - Amasya - Antalya - Artvin - Aydın - Balıkesir - Bartın- Bilecik -  Bitlis - Bolu - Burdur - Bursa - Çanakkale - Çorum - Denizli - Düzce - Edirne - Elazığ - Erzincan - Erzurum - Eskişehir - Gümüşhane - Gaziantep - Giresun - Hatay - Iğdır - Isparta - İzmir- Kahramanmaraş - Karabük - Kayseri - Kastamonu - Kocaeli - Konya - Malatya -  Manisa - Mersin - Muğla - Ordu - Rize - Sakarya - Samsun - Şanlıurfa - Sinop - Sivas - Tekirdağ - Trabzon - Uşak - Yalova - Yozgat

Almanya - Amerika - Arjantin - Avustralya - Avusturya - Azerbaycan - Baku - Belçika - Bulgaristan - Brezilya - Çin - Fransa - Gürcistan - Hindistan - Hollanda - Kıbrıs - İspanya - İsviçre - İrlanda - İngiltere - İran - İtalya - Mısır - Lefkoşa - Rusya - Romanya - Türkmenistan - Yunanistan