Ahşap Akustik Tavan

AHŞAP AKUSTİK TAVAN | AHŞAP TAVAN UYGULAMASI

Akustik tavan panellerinin tasarımı ile bir çok ortama uyan dekoratif özelliğine sahiptirler. Bulunduğunu yere renk katabildiği gibi Akustik Ahşap Delikli Tavan Panelleri ile mekana farklı özellikler katabilirsiniz.

Akustik tavan panelleri tasarımsal açıdan kendi aralarında genel anlamda kavisli ve düz olarak ayrılır.Bu iki kategori kendi aralarında da özelliklerine ve tasarımlarına göre ayrı bir şekilde kategorilendirilir.

Kapalı ortamlarda gürültüyü emen, yansıtan ve akustik düzenlemeye yardım eden, kaliteli ses duyumu sağlayan ahşap panellerdir. Üzerleri delikli veya derzlidir. Duvarlarda ve tavanlarda kullanılan modelleri de vardır. T24 ve Clip-in sisteme uygun 8 mm’lik ahşap tavan karoları vardır. Akustik ve ses geçirmeyen kapı yapılmaktadır. Ses yalıtımı 45 dB olan akustik ve ses geçirmeyen kapı çeşitleri yapılmaktadır.

Kullanım Alanları

Konser, konferans, nikâh ve sinema salonları, AVM’ler, restoranlar, diskolar, radyo ve TV stüdyoları, müzikholler, bankalar, telefon santralleri, bürolar, kalabalık ofisler, danışma hattı merkezleri, çağrı merkezleri, atış poligonları, spor salonları, yüzme havuzları, düğün salonları, konservatuvar çalışma salonları.

Anasayfa

SES YALITIM ALANLARI

Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

AKUSTİK UYGULAMALAR

Hakkımızda

Test Raporu

Kargolama

İletişim

Açık Adresimiz ve İrtibat Numarası

Ses Yalıtım Hizmeti ve Malzeme Satışı Yapılan Bölgeler

Akustik ses yalıtım sistemleri olarak firmamız ses yalıtımı hizmeti akustik izolasyon akustik panel hizmeti ürün satışı uygulama ve proje hizmeti vermektedir.Toplantı odaları ofis seminer ve sinema salonları, konferans salonları , stüdyolar, bateri müzik okulları, yüzme salonları, yemek cafe bar, restoran, spor salonu, kayıt odaları, tv stüdyoları, otel odaları, radyo odası,piyano odası, akustik kabin, sessiz oda,  mekanik odalar ses yalıtımı ve akustik düzenleme hizmeti ayrıca toptan perakende ürün satışı yapılmaktadır.

İstanbul (Avrupa) - İstanbul (Anadolu) - Adana - Adıyaman - Afyon - Ağrı - Ankara - Amasya - Antalya - Artvin - Aydın - Balıkesir - Bartın- Bilecik -  Bitlis - Bolu - Burdur - Bursa - Çanakkale - Çorum - Denizli - Düzce - Edirne - Elazığ - Erzincan - Erzurum - Eskişehir - Gümüşhane - Gaziantep - Giresun - Hatay - Iğdır - Isparta - İzmir- Kahramanmaraş - Karabük - Kayseri - Kastamonu - Kocaeli - Konya - Malatya -  Manisa - Mersin - Muğla - Ordu - Rize - Sakarya - Samsun - Şanlıurfa - Sinop - Sivas - Tekirdağ - Trabzon - Uşak - Yalova - Yozgat

Almanya - Amerika - Arjantin - Avustralya - Avusturya - Azerbaycan - Baku - Belçika - Bulgaristan - Brezilya - Çin - Fransa - Gürcistan - Hindistan - Hollanda - Kıbrıs - İspanya - İsviçre - İrlanda - İngiltere - İran - İtalya - Mısır - Lefkoşa - Rusya - Romanya - Türkmenistan - Yunanistan