Akustik Kaplama Firması

Akustik Ahşap ve Kumaş Kaplı Akustik Derzli Duvar Paneli

Akustik Kaplama Ses Yalıtımı

Kumaş Kaplı Akustik Panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşlar aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunur. İstediğiniz renkte kumaş kaplama yapılabilir. Akustik Kumaş kaplı Panellerde uluslararası sertifikalı kumaşlar kullanılır.

Akuistik Derzli Tavan Kaplama

Akustik Ahşap Duvar Kaplama

Akustik Panel Ses Yalıtımı

Akustik Duvar Paneli; Bir salonun en önemli cisimlerinden biri olan olan akustik duvar paneli , salonda izlenen bir film esnasında çıkan sesin yankılanması ile sonradan çıkan seslerin karışmasıyla anlamsızlaşır. Akustik panel, ses yalıtımı sağlayan kumaşlar ile kaplı panel çeşitidir. Dekoratif ve estetiktir. Ses yalıtım paneli ve Akustik Kaplama olarak da bilinir.

Akustik Duvar Panelleri

Panel yüzeyi, güçlendirilmiş akustik kumaş ile kaplanmıştır.Darbelere karşı dayanıklıdır.

Akustik Kumaş Kaplı Panel

Akustik kumaş kaplı paneller duvarlara ve tavanlara uygulanır. Farklı boyut, kalınlık ve renkte olması mekanalara olan uyumunu kolaylaştırır ve ortamda yankı yalıtımı sağlar.

Anasayfa

SES YALITIM ALANLARI

Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

AKUSTİK UYGULAMALAR

Hakkımızda

Test Raporu

Kargolama

İletişim

Açık Adresimiz ve İrtibat Numarası

Ses Yalıtım Hizmeti ve Malzeme Satışı Yapılan Bölgeler

Akustik ses yalıtım sistemleri olarak firmamız ses yalıtımı hizmeti akustik izolasyon akustik panel hizmeti ürün satışı uygulama ve proje hizmeti vermektedir.Toplantı odaları ofis seminer ve sinema salonları, konferans salonları , stüdyolar, bateri müzik okulları, yüzme salonları, yemek cafe bar, restoran, spor salonu, kayıt odaları, tv stüdyoları, otel odaları, radyo odası,piyano odası, akustik kabin, sessiz oda,  mekanik odalar ses yalıtımı ve akustik düzenleme hizmeti ayrıca toptan perakende ürün satışı yapılmaktadır.

İstanbul (Avrupa) - İstanbul (Anadolu) - Adana - Adıyaman - Afyon - Ağrı - Ankara - Amasya - Antalya - Artvin - Aydın - Balıkesir - Bartın- Bilecik -  Bitlis - Bolu - Burdur - Bursa - Çanakkale - Çorum - Denizli - Düzce - Edirne - Elazığ - Erzincan - Erzurum - Eskişehir - Gümüşhane - Gaziantep - Giresun - Hatay - Iğdır - Isparta - İzmir- Kahramanmaraş - Karabük - Kayseri - Kastamonu - Kocaeli - Konya - Malatya -  Manisa - Mersin - Muğla - Ordu - Rize - Sakarya - Samsun - Şanlıurfa - Sinop - Sivas - Tekirdağ - Trabzon - Uşak - Yalova - Yozgat

Almanya - Amerika - Arjantin - Avustralya - Avusturya - Azerbaycan - Baku - Belçika - Bulgaristan - Brezilya - Çin - Fransa - Gürcistan - Hindistan - Hollanda - Kıbrıs - İspanya - İsviçre - İrlanda - İngiltere - İran - İtalya - Mısır - Lefkoşa - Rusya - Romanya - Türkmenistan - Yunanistan