Asma Tavan Panelleri

ASMA TAVAN PANELLERİ | AKUSTİK DİKEY KÖPÜK

Asma Tavan Paneller ses,yangın ve neme karşı dayanıklı olup kullanışlıdır. Akustik asma tavan; metal tavan iskeleti üzerine monte edilir. Montajı gayet kolay olan bir sistemdir. 12.5 mm ebatlarında akustik alçı ile döşenir.

Akustik Asma Tavanın Faydaları

ık ve estetik göründüğü gibi sesi de yalıtır. Ses yankısı olmaması istenildiği alanlarda akustik bir platform oluşturarak yankı olayını engellenir.Akustik asma tavanın bir çok fazla alternatifi vardır.Büyük yapılar olsa bile hafifliği ile dikkat çeken akustik köpükler flok kaplı olabilmektedir.

Akustik asma tavanlar rahatsızlık vermediği gibi ses yankılanmasını engeller ve konforlu bir yapı sunar. Dizaynı kullanıcının tercihine göre restore edilebilir ve akustik asma tavan, estetik açıdan güzel bir görünüm sağlar.

Anasayfa

SES YALITIM ALANLARI

Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

AKUSTİK UYGULAMALAR

Hakkımızda

Test Raporu

Kargolama

İletişim

Açık Adresimiz ve İrtibat Numarası

Ses Yalıtım Hizmeti ve Malzeme Satışı Yapılan Bölgeler

Akustik ses yalıtım sistemleri olarak firmamız ses yalıtımı hizmeti akustik izolasyon akustik panel hizmeti ürün satışı uygulama ve proje hizmeti vermektedir.Toplantı odaları ofis seminer ve sinema salonları, konferans salonları , stüdyolar, bateri müzik okulları, yüzme salonları, yemek cafe bar, restoran, spor salonu, kayıt odaları, tv stüdyoları, otel odaları, radyo odası,piyano odası, akustik kabin, sessiz oda,  mekanik odalar ses yalıtımı ve akustik düzenleme hizmeti ayrıca toptan perakende ürün satışı yapılmaktadır.

İstanbul (Avrupa) - İstanbul (Anadolu) - Adana - Adıyaman - Afyon - Ağrı - Ankara - Amasya - Antalya - Artvin - Aydın - Balıkesir - Bartın- Bilecik -  Bitlis - Bolu - Burdur - Bursa - Çanakkale - Çorum - Denizli - Düzce - Edirne - Elazığ - Erzincan - Erzurum - Eskişehir - Gümüşhane - Gaziantep - Giresun - Hatay - Iğdır - Isparta - İzmir- Kahramanmaraş - Karabük - Kayseri - Kastamonu - Kocaeli - Konya - Malatya -  Manisa - Mersin - Muğla - Ordu - Rize - Sakarya - Samsun - Şanlıurfa - Sinop - Sivas - Tekirdağ - Trabzon - Uşak - Yalova - Yozgat

Almanya - Amerika - Arjantin - Avustralya - Avusturya - Azerbaycan - Baku - Belçika - Bulgaristan - Brezilya - Çin - Fransa - Gürcistan - Hindistan - Hollanda - Kıbrıs - İspanya - İsviçre - İrlanda - İngiltere - İran - İtalya - Mısır - Lefkoşa - Rusya - Romanya - Türkmenistan - Yunanistan