Kumaş Kaplı Tavan Paneli

Kumaş Kaplı Tavan Paneli | Akustik Tavan Ses Yalıtım Paneli

Kumaş kaplı tavan panelleri iyi bir tasarım ile ortaya güzel bir akustik hava yaratmak için idealdir.Kumaş paneller tavan ve duvar  kaplama paneli olarak da adlandırılabilir.Bu paneller hem akustik düzenlem hemde havadaki ses kalabalığını aza indirmek için tasarlanmış ses yalıtım malzemesidir.Diğer ses yalıtım malzemeleri kadar ses azaltma gücü yoktur.Bu malzemenin içerisinde taş yünü bulunmaktadır.Dış görünüm yüzeyi akustik kumaş denilen ses yalıtım kumaşı ile kaplanır.

Kumaş kaplı paneller akustik mekanlarda kullanılabilecek bir malzemedir. Daha çok ofis ses yalıtımı, call center (çağrı merkezi), toplantı salonu ses yalıtımı, sinema salonu ses yalıtımı, ev sinema ses yalıtımı ve bateri odası ses yalıtımı gibi uygulamalarda kullanılır.İstediğiniz ebatta üretimi yapılmaktadır. Uygulamasıda oldukça basit olduğundan kullanıma uygun bir malzemedir. Kendinden yapışkanlı çeşidi de vardır ama biz müşterilerimize her defasında tercih etmemelerinin daha iyi olacağını hatırlatıyoruz.Çünkü yapışkanda bulunan malzeme kumaş panelin duvarda uzun ömürlü durmasını sağlayamaz. Bunun için bizim tavsiyemiz ses yalıtım uygulamalarında özel solid bazlı yapıştırıcı kullanmanız.

SES VE AKUSTİK YANKI TİTREŞİM KONULARI

Anasayfa

SES YALITIM ALANLARI

Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

AKUSTİK UYGULAMALAR

Hakkımızda

Test Raporu

Kargolama

İletişim

Açık Adresimiz ve İrtibat Numarası

Ses Yalıtım Hizmeti ve Malzeme Satışı Yapılan Bölgeler

Akustik ses yalıtım sistemleri olarak firmamız ses yalıtımı hizmeti akustik izolasyon akustik panel hizmeti ürün satışı uygulama ve proje hizmeti vermektedir.Toplantı odaları ofis seminer ve sinema salonları, konferans salonları , stüdyolar, bateri müzik okulları, yüzme salonları, yemek cafe bar, restoran, spor salonu, kayıt odaları, tv stüdyoları, otel odaları, radyo odası,piyano odası, akustik kabin, sessiz oda,  mekanik odalar ses yalıtımı ve akustik düzenleme hizmeti ayrıca toptan perakende ürün satışı yapılmaktadır.

İstanbul (Avrupa) - İstanbul (Anadolu) - Adana - Adıyaman - Afyon - Ağrı - Ankara - Amasya - Antalya - Artvin - Aydın - Balıkesir - Bartın- Bilecik -  Bitlis - Bolu - Burdur - Bursa - Çanakkale - Çorum - Denizli - Düzce - Edirne - Elazığ - Erzincan - Erzurum - Eskişehir - Gümüşhane - Gaziantep - Giresun - Hatay - Iğdır - Isparta - İzmir- Kahramanmaraş - Karabük - Kayseri - Kastamonu - Kocaeli - Konya - Malatya -  Manisa - Mersin - Muğla - Ordu - Rize - Sakarya - Samsun - Şanlıurfa - Sinop - Sivas - Tekirdağ - Trabzon - Uşak - Yalova - Yozgat

Almanya - Amerika - Arjantin - Avustralya - Avusturya - Azerbaycan - Baku - Belçika - Bulgaristan - Brezilya - Çin - Fransa - Gürcistan - Hindistan - Hollanda - Kıbrıs - İspanya - İsviçre - İrlanda - İngiltere - İran - İtalya - Mısır - Lefkoşa - Rusya - Romanya - Türkmenistan - Yunanistan