Bariyerli Sünger Uygulamaları

Bariyerli Sünger | Ağır Bariyerli Yanmaz Sünger

Bariyerli süngerler yüksek frekanslı seslerin kesilmesi için kullanılan ses yalıtım malzemesidir. Bondex süngerpan arasına yada iki akustik sünger arasına epdm ağır kurşun ses yalıtım bariyeri uygulanarak yapılır. Bariyerli süngerlerin üst yüzeyi akustik sünger olursa uygulandığı ortamın akustiğini düzenler ve eko, yankı gibi ses problemlerine çözüm olur. Bariyerli süngerler ciddi bir ses izolasyonu sağlar. Üstün ses kesici bir yalıtım için sadece bondex süngerpan ile uygulandığında yüksek performans sağlar. Üst ve alt yüzeyde kullanılacak süngerlerin kalınlığı ve yoğunluğuna göre bariyerli süngerlerin fiyatları belirlenmektedir.

Sesin şiddetine, ortamın ölçülerine ve sesin türüne göre kurşunun poliüretan köpük ve PVC ile varyasyonları uygulanabilir. Jeneratör odaları, motor daireleri, trenler ve sesin çok yüksek olduğu yerlerde bariyerli akustik sünger tercih edilmektedir. Ayrıca yalıtımın tamamen sağlanması için uygulanması istenen tekne motor kabinleri, klima odaları, sistem odaları, müzik stüdyoları, soğutma kabinleri gibi mekanlarda bariyerli akustik sünger kullanılarak yalıtım mükemmel olarak sağlanabilir. 

Asansör dairesi, jeneratör odası, makine dairesi, kazan dairesi, enstrüman çalgı odası, hidrofor odası, kompresör odası, piyano odası, stüdyo, hastane, bateri odası, müzik odası, tekne motor kabini vb. yerlerde kullanılır ve yüksek performans sağlar.Bariyerli süngerler çok etkili ses izolasyon süngeridir. Uygulandığı mekanda çok yüksek sesleri izole edebilir. 

ÖZELLİKLER

  • Değişik kalınlık ve ebatlarda üretilir.
  • Akustik süngerlerle birlikte uygulanabilir.
  • Üstün performans sağlar.
  • Güçlü seslerin kesilmesi gereken mekanlarda kullanırlar.
  • Yanmazdır.

SES VE AKUSTİK YANKI TİTREŞİM KONULARI

Anasayfa

SES YALITIM ALANLARI

Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

AKUSTİK UYGULAMALAR

Hakkımızda

Test Raporu

Kargolama

İletişim

Açık Adresimiz ve İrtibat Numarası

Ses Yalıtım Hizmeti ve Malzeme Satışı Yapılan Bölgeler

Akustik ses yalıtım sistemleri olarak firmamız ses yalıtımı hizmeti akustik izolasyon akustik panel hizmeti ürün satışı uygulama ve proje hizmeti vermektedir.Toplantı odaları ofis seminer ve sinema salonları, konferans salonları , stüdyolar, bateri müzik okulları, yüzme salonları, yemek cafe bar, restoran, spor salonu, kayıt odaları, tv stüdyoları, otel odaları, radyo odası,piyano odası, akustik kabin, sessiz oda,  mekanik odalar ses yalıtımı ve akustik düzenleme hizmeti ayrıca toptan perakende ürün satışı yapılmaktadır.

İstanbul (Avrupa) - İstanbul (Anadolu) - Adana - Adıyaman - Afyon - Ağrı - Ankara - Amasya - Antalya - Artvin - Aydın - Balıkesir - Bartın- Bilecik -  Bitlis - Bolu - Burdur - Bursa - Çanakkale - Çorum - Denizli - Düzce - Edirne - Elazığ - Erzincan - Erzurum - Eskişehir - Gümüşhane - Gaziantep - Giresun - Hatay - Iğdır - Isparta - İzmir- Kahramanmaraş - Karabük - Kayseri - Kastamonu - Kocaeli - Konya - Malatya -  Manisa - Mersin - Muğla - Ordu - Rize - Sakarya - Samsun - Şanlıurfa - Sinop - Sivas - Tekirdağ - Trabzon - Uşak - Yalova - Yozgat

Almanya - Amerika - Arjantin - Avustralya - Avusturya - Azerbaycan - Baku - Belçika - Bulgaristan - Brezilya - Çin - Fransa - Gürcistan - Hindistan - Hollanda - Kıbrıs - İspanya - İsviçre - İrlanda - İngiltere - İran - İtalya - Mısır - Lefkoşa - Rusya - Romanya - Türkmenistan - Yunanistan