Melamin Sünger

Melamin Sünger | Yanmaz Akustik Basotect Köpük

Basotect Melamin Süngerler, melamin köpüğünden imal edilmektedirler. Kullanım alanları olarak genelde hastane gibi yerler görülmektedir. Melamin Süngerler yanmazlığa özelliğe sahip beyaz ve gri renkleriyle üretilmektedirler. Melamin SÜngerlerin farklı desen ve çeşitleri bulunmaktadır. Labirent, Piramit, Yumurta, Spesiyal ve Düz modelleri olan süngerlerin I. sınıf yanmaz sertifika ve belgeleri vardır. 

Melamin Süngerler ortamdaki echo ve yankıya karşı alınan önlem olarak bilinmektedir. Malzemenin yoğunluk ve kalınlığına göre fiyatında değişim göstermektedir.

Basotect Melamin Süngerler özellikle hastanelerde kullanılmaktadır. Bunun dışında Stüdyo, Televizyon Kanallarında, Radyo Kanallarında, Toplantı Salonlarında, Tiyatro Sinema Salonları, Konferans Salonları, Reji odaları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.

Melamin Sünger

Melamin Süngerler akustik ses yalıtımı ve izolasyonunda gerçekten etkilidir daha iyi bir performans isteniyorsa ağır kurşun bariyerli bondex ile kullanılmasında fayda vardır.

Melamin Süngerlerin hastanelerde kullanılmasının başlıca sebeplerinden biri de hastanelerde kullanılıyor olmasıdır. Gürültü ve uğultuyu engellemek için akustik düzenlemede iyi bir performans gösterirler.

Melamin Sünger

Melamin Sünger

Melamin Sünger

Melamin Sünger

Melamin Sünger

SES VE AKUSTİK YANKI TİTREŞİM KONULARI

Anasayfa

SES YALITIM ALANLARI

Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

AKUSTİK UYGULAMALAR

Hakkımızda

Test Raporu

Kargolama

İletişim

Açık Adresimiz ve İrtibat Numarası

Ses Yalıtım Hizmeti ve Malzeme Satışı Yapılan Bölgeler

Akustik ses yalıtım sistemleri olarak firmamız ses yalıtımı hizmeti akustik izolasyon akustik panel hizmeti ürün satışı uygulama ve proje hizmeti vermektedir.Toplantı odaları ofis seminer ve sinema salonları, konferans salonları , stüdyolar, bateri müzik okulları, yüzme salonları, yemek cafe bar, restoran, spor salonu, kayıt odaları, tv stüdyoları, otel odaları, radyo odası,piyano odası, akustik kabin, sessiz oda,  mekanik odalar ses yalıtımı ve akustik düzenleme hizmeti ayrıca toptan perakende ürün satışı yapılmaktadır.

İstanbul (Avrupa) - İstanbul (Anadolu) - Adana - Adıyaman - Afyon - Ağrı - Ankara - Amasya - Antalya - Artvin - Aydın - Balıkesir - Bartın- Bilecik -  Bitlis - Bolu - Burdur - Bursa - Çanakkale - Çorum - Denizli - Düzce - Edirne - Elazığ - Erzincan - Erzurum - Eskişehir - Gümüşhane - Gaziantep - Giresun - Hatay - Iğdır - Isparta - İzmir- Kahramanmaraş - Karabük - Kayseri - Kastamonu - Kocaeli - Konya - Malatya -  Manisa - Mersin - Muğla - Ordu - Rize - Sakarya - Samsun - Şanlıurfa - Sinop - Sivas - Tekirdağ - Trabzon - Uşak - Yalova - Yozgat

Almanya - Amerika - Arjantin - Avustralya - Avusturya - Azerbaycan - Baku - Belçika - Bulgaristan - Brezilya - Çin - Fransa - Gürcistan - Hindistan - Hollanda - Kıbrıs - İspanya - İsviçre - İrlanda - İngiltere - İran - İtalya - Mısır - Lefkoşa - Rusya - Romanya - Türkmenistan - Yunanistan