Akustik Ses Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtımı | Akustik Eko, Yankı Yalıtımı

Akustik ses yalıtımı neden yapılır ? Ortamdaki yankı ve ekoyu engellemek ve görüntünün daha hoş bir hal almasını istiyorsanız akustik ses yalıtım malzemeleri ile bunu sağlayabilirsiniz.

Akustik Ses Yalıtım Malzeme Kullanım Alanları

Stüdyo odası, müzik odası, enstrüman odası, bateri odası, reji ve ses kayıt stüdyolarında ses kalitesinin iyileştirilmesi için akusttik sünger veya akustik panel tercih edebilirsiniz.Akustik süngerler ve ses yalıtım panelleri eko ve yankılanmayı kesebilecek ortamdaki akustiğin düzenini sağlayan ses yalıtım malzemeleridir. Eğer bu mekanlarda sadece ses izolasyonu (sesin dışarı çıkması veya içeri girmesini engellemek) yapılmak isteniyorsa bariyerli süngerler, zeminde kauçuk mantar levha akustik halı gibi ses yalıtım malzemeleri kullanılır.

Akustik Panel ve Akustik Sünger Kullanılan Ses Yalıtımı Uygulaması

Akustik Ses Yalıtımı

Uygulaması yapılacak alanlar için m2 fiyatı üzerinden teklif verilir. Sadece malzeme isterseniz yine m2 hesabı teklif verilecektir. İhtiyacınıza göre değerlendirme yapıp fiyatı en uygun olan malzemeleri önermemiz için bizleri arayınız.

Akustik Ses Yalıtım Süngeri Çeşitleri

Piramit sünger,yumurta sünger, labirent sünger, spesiyal sünger, basotect süngerler(antibakteriyel),tekno touch sünger,baskılı akustik sünger, vicoustic kare flexi sünger ve bass trap süngerler olarak çeşitleri mevcuttur. Bu saydığımız ürünler genellikle akustik odalarda kullanılırlar. Bass trap ve kare sünger hariç diğer akustik süngerler mükemmel ses yalıtımı sağlayan ağır kurşun bariyerle birlikte uygulanabilir ve yaklaşık %85 ses yalıtımı sağlanabilir. Akustik süngerler dekor içinde kullanılabilir.

Akustik Ses İzolasyonuYankı Yalıtımı

Akustik Kumaş Kaplı Paneller

Akustik paneller, mdf üzerine ses emici ve akustik düzenleyici kumaş kaplanarak yapılan ses yalıtım paneli çeşididir. Akustik paneller mekanlarınıza estetik katar. İstediğiniz kumaş panel renk ve model seçeneklerine göz atabilirsiniz. Dilediğiniz boyutlarda akustik kumaş kaplı panel siparişi verebilirsiniz.

Akustik Ses Yalıtımı

Bariyerli Rebonded Bondex Sünger - Süngerpan

Süngerpan akustik mekanlarda ses geçişlerini engellemek için kullanılan ses yalıtım süngeridir. %40 daha fazla etki sağlamak istiyorsanız ses kesici bariyer lamine edilen bariyerli süngerpanı duvar ve tavanda kullanabilirsiniz. Daha sonrasında akustik sünger veya panel uygulayabilir veya alçıpan ile yüzeyi kapyalayabilirsiniz. 

Akustik Ses Yalıtımı

Mekanların ortam aktivitelerini yerine getirecek tarzda ISO standartlarında ses yalıtım ve akustik projelerini, hem konutlarda hem ofis, hastane, okul, müzik odaları, stüdyo gibi iş alanlarında, hem de sinema, tiyatro, bowling salonu, home sinema gibi eğlence mekanlarında, kısacası tüm yaşam alanlarımızda gerekli gürültü konforunu sağlayacak çözümleri  Aksa Akustik olarak hizmetinize sunar.

Akustik Ses Yalıtımı

Gerek ses yalıtımı gerekse akustik düzenleme başlığı altında önerilen uygulamalarda, hacim içinde gürültü bakımından konforlu, bireyin psikolojik olarak rahat edebileceği ortamı sağlamak hedeflendi.

Akustik Ses Yalıtımı

SES VE AKUSTİK YANKI TİTREŞİM KONULARI

Anasayfa

SES YALITIM ALANLARI

Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

AKUSTİK UYGULAMALAR

Hakkımızda

Test Raporu

Kargolama

İletişim

Açık Adresimiz ve İrtibat Numarası

Ses Yalıtım Hizmeti ve Malzeme Satışı Yapılan Bölgeler

Akustik ses yalıtım sistemleri olarak firmamız ses yalıtımı hizmeti akustik izolasyon akustik panel hizmeti ürün satışı uygulama ve proje hizmeti vermektedir.Toplantı odaları ofis seminer ve sinema salonları, konferans salonları , stüdyolar, bateri müzik okulları, yüzme salonları, yemek cafe bar, restoran, spor salonu, kayıt odaları, tv stüdyoları, otel odaları, radyo odası,piyano odası, akustik kabin, sessiz oda,  mekanik odalar ses yalıtımı ve akustik düzenleme hizmeti ayrıca toptan perakende ürün satışı yapılmaktadır.

İstanbul (Avrupa) - İstanbul (Anadolu) - Adana - Adıyaman - Afyon - Ağrı - Ankara - Amasya - Antalya - Artvin - Aydın - Balıkesir - Bartın- Bilecik -  Bitlis - Bolu - Burdur - Bursa - Çanakkale - Çorum - Denizli - Düzce - Edirne - Elazığ - Erzincan - Erzurum - Eskişehir - Gümüşhane - Gaziantep - Giresun - Hatay - Iğdır - Isparta - İzmir- Kahramanmaraş - Karabük - Kayseri - Kastamonu - Kocaeli - Konya - Malatya -  Manisa - Mersin - Muğla - Ordu - Rize - Sakarya - Samsun - Şanlıurfa - Sinop - Sivas - Tekirdağ - Trabzon - Uşak - Yalova - Yozgat

Almanya - Amerika - Arjantin - Avustralya - Avusturya - Azerbaycan - Baku - Belçika - Bulgaristan - Brezilya - Çin - Fransa - Gürcistan - Hindistan - Hollanda - Kıbrıs - İspanya - İsviçre - İrlanda - İngiltere - İran - İtalya - Mısır - Lefkoşa - Rusya - Romanya - Türkmenistan - Yunanistan