Jeneratör Odası Ses Yalıtımı

Jeneratör Odası Ses Yalıtımı | Jeneratör Odası Ses İzolasyonu

Yüksek ses ihtiva eden ortamlardan olan jeneratör odaları ve makine dairelerinde ses yalıtımı, titreşen cisimlerin meydana getirdiği basınç değişimleri nedeniyle sesin doğuşu ve yayılması ortamdaki parçacıkların titreşimleri ve buna bağlı olarak da iletilmesiyle kendini farkettirir. 

Jeneratör Odası Ses Yalıtımı

 Jeneratör Odası Ses Yalıtımı

Tamamen yanmaz olması gereken jeneratör odası gürültü ses yalıtımı malzemelerinin hava emiş ve havayı daraltmayacak biçimde genişlemesiyle imal edilmelidir. Jeneratör odalarındaki ve benzeri kabinlerdeki ses izolasyonu iklim korumalı kabinlere ek olarak süper ses izolasyonu kabinlerinde de bulunmaktadır. 

Jeneratör Odası Ses Yalıtımı

 Jeneratör Odası Ses Yalıtımı

Kauçuk parke ya da şap altı malzeme seçimi yapılarak titreşimli sesler jeneratör odalarında en aza indirilir, zemine serilebilen kauçuk tabanlı akustik halılar ile daha başarılı ses izolasyon değerleri sağlanır. Zeminin haricinde diğer yapı elemanlarından olan duvarlar için ise akustik süngerler veya bondex süngerpan tercih edilebilir. Daha güçlü seslerin istenen izolasyon değerleriyle yalıtılması için EPDM bariyerli süngerler kullanılmaktadır. Bu süngerler güçlü ses kesici özelliği olan, yanmaz özellikteki malzemelerdendir. Jeneratör odası ses yalıtımı için harici bir uygulama olan kabin içi egsoz susturucu sistemi sayesinde, jeneratör sisteminin güvenliği de sağlanmış olur. 

Jeneratör Odası Ses Yalıtımı

 Jeneratör Odası Ses Yalıtımı

SES VE AKUSTİK YANKI TİTREŞİM KONULARI

Anasayfa

SES YALITIM ALANLARI

Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

AKUSTİK UYGULAMALAR

Hakkımızda

Test Raporu

Kargolama

İletişim

Açık Adresimiz ve İrtibat Numarası

Ses Yalıtım Hizmeti ve Malzeme Satışı Yapılan Bölgeler

Akustik ses yalıtım sistemleri olarak firmamız ses yalıtımı hizmeti akustik izolasyon akustik panel hizmeti ürün satışı uygulama ve proje hizmeti vermektedir.Toplantı odaları ofis seminer ve sinema salonları, konferans salonları , stüdyolar, bateri müzik okulları, yüzme salonları, yemek cafe bar, restoran, spor salonu, kayıt odaları, tv stüdyoları, otel odaları, radyo odası,piyano odası, akustik kabin, sessiz oda,  mekanik odalar ses yalıtımı ve akustik düzenleme hizmeti ayrıca toptan perakende ürün satışı yapılmaktadır.

İstanbul (Avrupa) - İstanbul (Anadolu) - Adana - Adıyaman - Afyon - Ağrı - Ankara - Amasya - Antalya - Artvin - Aydın - Balıkesir - Bartın- Bilecik -  Bitlis - Bolu - Burdur - Bursa - Çanakkale - Çorum - Denizli - Düzce - Edirne - Elazığ - Erzincan - Erzurum - Eskişehir - Gümüşhane - Gaziantep - Giresun - Hatay - Iğdır - Isparta - İzmir- Kahramanmaraş - Karabük - Kayseri - Kastamonu - Kocaeli - Konya - Malatya -  Manisa - Mersin - Muğla - Ordu - Rize - Sakarya - Samsun - Şanlıurfa - Sinop - Sivas - Tekirdağ - Trabzon - Uşak - Yalova - Yozgat

Almanya - Amerika - Arjantin - Avustralya - Avusturya - Azerbaycan - Baku - Belçika - Bulgaristan - Brezilya - Çin - Fransa - Gürcistan - Hindistan - Hollanda - Kıbrıs - İspanya - İsviçre - İrlanda - İngiltere - İran - İtalya - Mısır - Lefkoşa - Rusya - Romanya - Türkmenistan - Yunanistan