Odyoloji Odası Ses Yalıtımı

Odyoloji Odası Ses Yalıtımı | İşitme Test Odaları Ses Yalıtımı

Odyoloji odası ses yalıtımı için akustik pencere ve akustik kapı sistemleri uygulanmaktadır. Akustik özelikleri ele alındığında bu kabinlerdeki testlerde alınacak sonuçların daha sağlıklı olabilmesi için profesyonel ve uzman ekipler tarafından yalıtımları sağlanmalıdır. Kabindeki pencerenin özellikle çift taraflı olması ve su geçirmez özellikle olması önemlidir. Bu yalıtımlı cam vasıtasıyla kabindeki hasta ile sağlıklı bir iletişim kurulabilir. 

Odyoloji Odası Ses Yalıtımı

Odyoloji odası ses yalıtımı, doğru analiz ve doğru çalışmalar profesyonel ses yalıtımı firmalarınca yapılmalıdır. Genel olarak ses yalıtım firmaları, odyoloji odası ses yalıtımlarını özel hesaplamalar ve değerlendirmeler sonucunda yapmaktadır.

Odyoloji Odası Ses Yalıtımı

Kolayca kurulabilen bu kabin içerisinde yankı olayının tamamen ortadan kaldırılması için akustik özellikte çeşitli süngerler kullanılmaktadır. Bu sünger çeşitlerinden en ideal olanı ise antibakteriyel özelliği ile dikkat çeken basotect melamin süngeridir. 

Odyoloji Odası Ses Yalıtımı

Son derece yalıtımlı olması gereken odyoloji kabinleri, hastanelerde, üniversitelerde, kliniklerde ve sağlık kuruluşlarında kullanılmak üzere hazırlanan bir kabindir. Odyoloji odalarının dış etmenlerden tamamen arındırılması gerekir. Eğer gerekli yalıtım işlemleri uygulanmazsa, tedaviler başarılı değerlendirme sonuçlarının alınmamasına neden olur. 

Odyoloji Odası Ses Yalıtımı

SES VE AKUSTİK YANKI TİTREŞİM KONULARI

Anasayfa

SES YALITIM ALANLARI

Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

AKUSTİK UYGULAMALAR

Hakkımızda

Test Raporu

Kargolama

İletişim

Açık Adresimiz ve İrtibat Numarası

Ses Yalıtım Hizmeti ve Malzeme Satışı Yapılan Bölgeler

Akustik ses yalıtım sistemleri olarak firmamız ses yalıtımı hizmeti akustik izolasyon akustik panel hizmeti ürün satışı uygulama ve proje hizmeti vermektedir.Toplantı odaları ofis seminer ve sinema salonları, konferans salonları , stüdyolar, bateri müzik okulları, yüzme salonları, yemek cafe bar, restoran, spor salonu, kayıt odaları, tv stüdyoları, otel odaları, radyo odası,piyano odası, akustik kabin, sessiz oda,  mekanik odalar ses yalıtımı ve akustik düzenleme hizmeti ayrıca toptan perakende ürün satışı yapılmaktadır.

İstanbul (Avrupa) - İstanbul (Anadolu) - Adana - Adıyaman - Afyon - Ağrı - Ankara - Amasya - Antalya - Artvin - Aydın - Balıkesir - Bartın- Bilecik -  Bitlis - Bolu - Burdur - Bursa - Çanakkale - Çorum - Denizli - Düzce - Edirne - Elazığ - Erzincan - Erzurum - Eskişehir - Gümüşhane - Gaziantep - Giresun - Hatay - Iğdır - Isparta - İzmir- Kahramanmaraş - Karabük - Kayseri - Kastamonu - Kocaeli - Konya - Malatya -  Manisa - Mersin - Muğla - Ordu - Rize - Sakarya - Samsun - Şanlıurfa - Sinop - Sivas - Tekirdağ - Trabzon - Uşak - Yalova - Yozgat

Almanya - Amerika - Arjantin - Avustralya - Avusturya - Azerbaycan - Baku - Belçika - Bulgaristan - Brezilya - Çin - Fransa - Gürcistan - Hindistan - Hollanda - Kıbrıs - İspanya - İsviçre - İrlanda - İngiltere - İran - İtalya - Mısır - Lefkoşa - Rusya - Romanya - Türkmenistan - Yunanistan