Ofis Ses Yalıtımı

Ofis Ses Yalıtımı | Ofis Akustik Düzenleme | Ofis Yankı Ses İzolasyonu

ofis-ses izolasyonu

Ofis Ses Yalıtımı; Bildiğiniz gibi, çalışan verimliliğini gürültü oyalama azalma ve alt satırında etkiler. Ancak, bir bir olumsuz etkisi ne kadar farkında olmayabilir. Genellikle, ofis ses yalıtımı ile akustik iyileştirilmesi şirketin verimlilik artışı ile kendini amorti eder.

ofis-ses-yalitimi-4

Çünkü onlar kendi çalışanları için daha sessiz bir çalışma ortamı gerekiyor Şirketler bize geliyorlar. Müşterilerimizin çoğu bugün ofisleri şimdi popüler açık kat planları ve kabinleri yarattığı gürültüyü azaltmak için gerekir.

 

 

 

 ofis-akustik-ses-yalitimi

Ofis Ses Ve Ses Absorpsiyon Farkları; Ses, su gibi. Bu bir şekil veya form var, ancak çevresiyle kalıpları kendisi değildir. Ve su gibi, ses bazı maddeler tarafından absorbe edilebilir. Ofis Ses Yutma Ürünler ses içinize çekin. Bu ses dalgaları emer ve onları duvarlardan geri sıçrayan engellemek. Ofis Ses Ürünler ses tuzak. Onlar, ses bir boşluk diğerine geçmek için imkansız hale ses, tek bir yerde içerir.

ofis-ses-yalitimi-1

Ofis Ses Yutma Ürünleri; Ses yutma malzemeleri ve arka duvarları sıçrayan uzaya gürültü durdurun. Bu artık sizin officemate yazarak gürültü oda çapında yankı olmayacak anlamına gelir.

 ofis-ses-yalitimi-2

Sonuç; Daha iyi bir konsantrasyon var. Daha iyi işler gerçekleştirin. Şirketin alt satırında geliştirir. Akustik Panel Ses Emilimi ürünler genellikle bir duvar yüzeyine monte edilmiş veya Akustik Baffle olarak tavandan asılı.

ofis-ses-yalitimi-3

ofis-ses-yalitimi-5

SES VE AKUSTİK YANKI TİTREŞİM KONULARI

Anasayfa

SES YALITIM ALANLARI

Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

AKUSTİK UYGULAMALAR

Hakkımızda

Test Raporu

Kargolama

İletişim

Açık Adresimiz ve İrtibat Numarası

Ses Yalıtım Hizmeti ve Malzeme Satışı Yapılan Bölgeler

Akustik ses yalıtım sistemleri olarak firmamız ses yalıtımı hizmeti akustik izolasyon akustik panel hizmeti ürün satışı uygulama ve proje hizmeti vermektedir.Toplantı odaları ofis seminer ve sinema salonları, konferans salonları , stüdyolar, bateri müzik okulları, yüzme salonları, yemek cafe bar, restoran, spor salonu, kayıt odaları, tv stüdyoları, otel odaları, radyo odası,piyano odası, akustik kabin, sessiz oda,  mekanik odalar ses yalıtımı ve akustik düzenleme hizmeti ayrıca toptan perakende ürün satışı yapılmaktadır.

İstanbul (Avrupa) - İstanbul (Anadolu) - Adana - Adıyaman - Afyon - Ağrı - Ankara - Amasya - Antalya - Artvin - Aydın - Balıkesir - Bartın- Bilecik -  Bitlis - Bolu - Burdur - Bursa - Çanakkale - Çorum - Denizli - Düzce - Edirne - Elazığ - Erzincan - Erzurum - Eskişehir - Gümüşhane - Gaziantep - Giresun - Hatay - Iğdır - Isparta - İzmir- Kahramanmaraş - Karabük - Kayseri - Kastamonu - Kocaeli - Konya - Malatya -  Manisa - Mersin - Muğla - Ordu - Rize - Sakarya - Samsun - Şanlıurfa - Sinop - Sivas - Tekirdağ - Trabzon - Uşak - Yalova - Yozgat

Almanya - Amerika - Arjantin - Avustralya - Avusturya - Azerbaycan - Baku - Belçika - Bulgaristan - Brezilya - Çin - Fransa - Gürcistan - Hindistan - Hollanda - Kıbrıs - İspanya - İsviçre - İrlanda - İngiltere - İran - İtalya - Mısır - Lefkoşa - Rusya - Romanya - Türkmenistan - Yunanistan