Reji Odası Ses Yalıtımı

Reji Odası Ses Yalıtımı | Kayıt Düzenleme Odası Ses Yalıtımı

Televizyon stüdyolarında yayın bileşenlerinin ekrana aktarıldığı bölümlerden olan ve yoğun bir çalışma temposu gerektiren reji odalarının, daha sağlıklı çalışma ortamlarına dönüştürülmesi için gerekli ses yalıtım malzemeleri ile yalıtılması gerekir. 

 Reji Odası Ses Yalıtımı

Çeşitli yayın makineleri ve ekranları bulunan reji odalarının gürültüsü son derece fazladır. Komşu odalarda ise yine kameralar, çalışma ortamı ve gürültü yapan makineler bulunmaktadır. Bu ortamların gerektiği gibi yalıtılarak istenmeyen seslerden arındırılması istenir. Reji odası ses yalıtımı hizmeti veren teknik ekipler, yüksek ses frekansları için bariyerli akustik süngerleri uygulayarak yalıtım yapmaktadır. 

 Reji Odası Ses Yalıtımı

Reji odası ses yalıtımı uygulamalarında akustik sünger kullanılması en ideal seçim olacaktır. Bunun nedeni ise ortamda meydana gelen aşırı sesin azaltılmasında maliyetin en aza indirilerek yalıtımın sağlanmasıdır. 

 Reji Odası Ses Yalıtımı

Teknik ekipler gerek reji odalarındaki keşiflerinin ardından gerekse detayı çekilmiş fotoğrafları inceleyerek yalıtım malzemesi seçimini yaparak titiz bir çalışma ile uygulama yapabilir. Diğer ses frekansları için reji odalarında epdm bariyerli süngerler, akustik melamin süngerler, kauçuk tabanlı akustik halı gibi malzemeler de kullanılabilir. 

 Reji Odası Ses Yalıtımı

SES VE AKUSTİK YANKI TİTREŞİM KONULARI

Anasayfa

SES YALITIM ALANLARI

Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

AKUSTİK UYGULAMALAR

Hakkımızda

Test Raporu

Kargolama

İletişim

Açık Adresimiz ve İrtibat Numarası

Ses Yalıtım Hizmeti ve Malzeme Satışı Yapılan Bölgeler

Akustik ses yalıtım sistemleri olarak firmamız ses yalıtımı hizmeti akustik izolasyon akustik panel hizmeti ürün satışı uygulama ve proje hizmeti vermektedir.Toplantı odaları ofis seminer ve sinema salonları, konferans salonları , stüdyolar, bateri müzik okulları, yüzme salonları, yemek cafe bar, restoran, spor salonu, kayıt odaları, tv stüdyoları, otel odaları, radyo odası,piyano odası, akustik kabin, sessiz oda,  mekanik odalar ses yalıtımı ve akustik düzenleme hizmeti ayrıca toptan perakende ürün satışı yapılmaktadır.

İstanbul (Avrupa) - İstanbul (Anadolu) - Adana - Adıyaman - Afyon - Ağrı - Ankara - Amasya - Antalya - Artvin - Aydın - Balıkesir - Bartın- Bilecik -  Bitlis - Bolu - Burdur - Bursa - Çanakkale - Çorum - Denizli - Düzce - Edirne - Elazığ - Erzincan - Erzurum - Eskişehir - Gümüşhane - Gaziantep - Giresun - Hatay - Iğdır - Isparta - İzmir- Kahramanmaraş - Karabük - Kayseri - Kastamonu - Kocaeli - Konya - Malatya -  Manisa - Mersin - Muğla - Ordu - Rize - Sakarya - Samsun - Şanlıurfa - Sinop - Sivas - Tekirdağ - Trabzon - Uşak - Yalova - Yozgat

Almanya - Amerika - Arjantin - Avustralya - Avusturya - Azerbaycan - Baku - Belçika - Bulgaristan - Brezilya - Çin - Fransa - Gürcistan - Hindistan - Hollanda - Kıbrıs - İspanya - İsviçre - İrlanda - İngiltere - İran - İtalya - Mısır - Lefkoşa - Rusya - Romanya - Türkmenistan - Yunanistan