Akustik Panel Firması

Akustik Panel Kaplamaları, Akustik Duvar Paneli, Akustik Kumaş

akustik panel

Akustik panel ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlayan üründür. Stüdyolarda, sinema salonlarında, müzik odalarında vb. mekanlarda kullanılan paneller vardır. Akustik paneller 2 çeşittir. Bunlar kumaş ve ahşap panellerdir. Kullanım amacı uygulandığı ortama akustik düzenleme sağlamak ve daha iyi ses performasnı almaktır. 

akustik paneller

Akustik kumaş kaplı panellerde istenilen renkte kumaş kaplama yapılabilir. Uluslararası sertifikalı kumaşlar kullanılmaktadır. Bu akustik panellerde kullanılan kumaşlar akustik özelliği olan kumaşlardır ve yanmaya, aşınmaya karşı dayanıklıdır. Akustik paneller dekoratiftir. İstenilen renkler ve ölçülerde temin edebilirsiniz. Standart olarak 20 mm ve 30 mm kalınlıklarda üretilirler.

akustik ahşap panel

 Akustik ahşap paneller akustik düzenleme sağlayan, kapalı ortamda gürültüyü emen ve kaliteli ses duyumu sağlayan panellerdir. Üzerleri derzi ve deliklidir. Tavanlarda ve duvarlarda kullanılan modelleri mevcuttur. Akustik ahşap paneller dekoratiftir. Akustik düzenleme sağlarlar.

Akustik Panellerin ön kısmında kullanılan akustik özellikli kumaşların yıpranma, aşınma, solma ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeyle dokunmuştur. Akustik Panellerin model ve renk seçenekleri olup farklı ebatlarda üretilmektedir. İstenilen renklerde üretimi sağlanılan Akustik Paneller ortama ayrıca dekoratif bir özellikte katmaktadır.

Akustik Panellerin ön ve arka yüzeyi cam tülü ile kaplı değişik renklerde üretilmektedir. Kaplanılan kumaşın darbeye dayanıklılığı oldukça yüksektir. Bir çok ortamda hem dekoratif görünüm hem de ses problemlerini gidermede uygun bir çözüm sunmaktadır.

Kumaş Kaplı Panel

Teknik özellikleri; 

  • Nem dayanımı : %95 
  • Ses yutma : 1 NRC 
  • Ağırlık : 4 kg/m2 
  • renk : ral kataloğu,lüksteks,Günder
  • kod: solo, velum, permaphon

 Kumaş Kaplı Panel

KULLANIM ALANLARI: Tüm Çok Amaçlı Salonlar, call center, çağrı merkezleri, oditoryumlar, ofisler, toplantı odaları, oteller, tiyatrolar, tv stüdyoları, müzik odaları, sinemalar, restoranlar, kamu binalarında, spor salonlarında kullanılmaktadır.

Ses Kesici Duvar Panelleri | Gürültü Emici Duvar Panoları | Ses Kesici Pano | Sesi Emen Paneller | Ses Kesen Duvar Panoları

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Panoları Ortamdaki Ekolanmayı Sönümleyerek Mekanınızın Akustiğini Düzenlemeye Yarayan Dekoratif Ürünlerdir.

SES VE AKUSTİK YANKI TİTREŞİM KONULARI

Anasayfa

SES YALITIM ALANLARI

Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

AKUSTİK UYGULAMALAR

Hakkımızda

Test Raporu

Kargolama

İletişim

Açık Adresimiz ve İrtibat Numarası

Ses Yalıtım Hizmeti ve Malzeme Satışı Yapılan Bölgeler

Akustik ses yalıtım sistemleri olarak firmamız ses yalıtımı hizmeti akustik izolasyon akustik panel hizmeti ürün satışı uygulama ve proje hizmeti vermektedir.Toplantı odaları ofis seminer ve sinema salonları, konferans salonları , stüdyolar, bateri müzik okulları, yüzme salonları, yemek cafe bar, restoran, spor salonu, kayıt odaları, tv stüdyoları, otel odaları, radyo odası,piyano odası, akustik kabin, sessiz oda,  mekanik odalar ses yalıtımı ve akustik düzenleme hizmeti ayrıca toptan perakende ürün satışı yapılmaktadır.

İstanbul (Avrupa) - İstanbul (Anadolu) - Adana - Adıyaman - Afyon - Ağrı - Ankara - Amasya - Antalya - Artvin - Aydın - Balıkesir - Bartın- Bilecik -  Bitlis - Bolu - Burdur - Bursa - Çanakkale - Çorum - Denizli - Düzce - Edirne - Elazığ - Erzincan - Erzurum - Eskişehir - Gümüşhane - Gaziantep - Giresun - Hatay - Iğdır - Isparta - İzmir- Kahramanmaraş - Karabük - Kayseri - Kastamonu - Kocaeli - Konya - Malatya -  Manisa - Mersin - Muğla - Ordu - Rize - Sakarya - Samsun - Şanlıurfa - Sinop - Sivas - Tekirdağ - Trabzon - Uşak - Yalova - Yozgat

Almanya - Amerika - Arjantin - Avustralya - Avusturya - Azerbaycan - Baku - Belçika - Bulgaristan - Brezilya - Çin - Fransa - Gürcistan - Hindistan - Hollanda - Kıbrıs - İspanya - İsviçre - İrlanda - İngiltere - İran - İtalya - Mısır - Lefkoşa - Rusya - Romanya - Türkmenistan - Yunanistan