Akustik Yanmaz Sünger

Yanmaz Akustik Sünger | Yanmaz Ses Yalıtım Süngerleri

Yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı akustik köpüktür. Akustik ses yalıtım süngerleri yanmaz I. sınıf malzemeden oluşturulmuştur. Yanmaz akustik sünger olarak da bilinirler. 

YANMAZ AKUSTİK SÜNGERLER

Yanmaz akustik süngerler açık hücre poliüretan ürünlere emprenyesyon yapılarak  55 kg m3 ile 100 kg m3 yoğunluk aralığında farklı form, şekil ve bariyer ilave edilerek ses yutum kabiliyetleri artırılarak üretilmektedir. Alev temasında erime yapmaz fiziki yapısında deformasyon olmaz nemli ortamda küflenme yapmaz.

YANMAZ AKUSTİK PİRAMİT SÜNGER - YANMAZ PİRAMİT SÜNGER - YANMAZ PİRAMİT SÜNGER FİYATLARI

YANMAZ AKUSTİK YUMURTA SÜNGER - YANMAZ YUMURTA SÜNGER - YANMAZ YUMURTA SÜNGER FİYATLARI - YANMAZ AKUSTİK VİYOL SÜNGER - YANMAZ VİYOL SÜNGER - YANMAZ VİYOL SÜNGER FİYATLARI

YANMAZ SES YALITIM SÜNGERİ - YANMAZ SES İZOLASYON SÜNGERİ - AKUSTİK YANMAZ İZOLASYON SÜNGERİ - YANMAZ AKUSTİK SÜNGER - YANMAZ SÜNGER - YANMAZ SÜNGER FİYATLARI

Ses yutma performansı çok iyi olan bu ürün, yüksek hava hızlarında bile herhangi bir aşınmaya maruz kalmaz. Hava içerisinde parçacıklar halinde yayılmaz. Orta ve yüksek frekans aralığında maksimum performansta çalışan yanmaz akustik süngerler, kurşun & pvc bariyer gibi malzemelerin eklenmesi ile sesin akustik düzenlemesinde ve sesin yalıtımında yüksek performans gösterirler. İçeriğindeki kimyasallar zararlı atık ihtiva etmez ve yanma sonucunda zehirli gaz çıkarmamaktadır.

Uygulama Alanları : Havalandırma kanallarında, mekanik dairelerde, jeneratör, Tekne Yalıtımı , Yat Motoru Ses İzolasyonu, kompresör kabinlerinde, kısacası ses yalıtımı gereken her noktada, disko, restoran, sinema, konser, toplantı salonları gibi akustik çözüm gereken alanlarda kullanılmaktadır.

İZOLASYON AKUSTİK VE SES YALITIM ÜRÜNLERİ

Endüstriyel tüm sektörlerin akustik ve ses yalıtım ihtiyaçlarını karşılamak için üretim hattı içerisinde açık hücre poliüretan süngerlere class o standartlarında yanmazlık emprenye ederek ve her türlü poliüretan ürünleri form ve şekillendirip ses yutum kabiliyetlerini artırarak ses ve akustik yalıtım çözümleri üretmektedir.

SES VE AKUSTİK YANKI TİTREŞİM KONULARI

Anasayfa

SES YALITIM ALANLARI

Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

AKUSTİK UYGULAMALAR

Hakkımızda

Test Raporu

Kargolama

İletişim

Açık Adresimiz ve İrtibat Numarası

Ses Yalıtım Hizmeti ve Malzeme Satışı Yapılan Bölgeler

Akustik ses yalıtım sistemleri olarak firmamız ses yalıtımı hizmeti akustik izolasyon akustik panel hizmeti ürün satışı uygulama ve proje hizmeti vermektedir.Toplantı odaları ofis seminer ve sinema salonları, konferans salonları , stüdyolar, bateri müzik okulları, yüzme salonları, yemek cafe bar, restoran, spor salonu, kayıt odaları, tv stüdyoları, otel odaları, radyo odası,piyano odası, akustik kabin, sessiz oda,  mekanik odalar ses yalıtımı ve akustik düzenleme hizmeti ayrıca toptan perakende ürün satışı yapılmaktadır.

İstanbul (Avrupa) - İstanbul (Anadolu) - Adana - Adıyaman - Afyon - Ağrı - Ankara - Amasya - Antalya - Artvin - Aydın - Balıkesir - Bartın- Bilecik -  Bitlis - Bolu - Burdur - Bursa - Çanakkale - Çorum - Denizli - Düzce - Edirne - Elazığ - Erzincan - Erzurum - Eskişehir - Gümüşhane - Gaziantep - Giresun - Hatay - Iğdır - Isparta - İzmir- Kahramanmaraş - Karabük - Kayseri - Kastamonu - Kocaeli - Konya - Malatya -  Manisa - Mersin - Muğla - Ordu - Rize - Sakarya - Samsun - Şanlıurfa - Sinop - Sivas - Tekirdağ - Trabzon - Uşak - Yalova - Yozgat

Almanya - Amerika - Arjantin - Avustralya - Avusturya - Azerbaycan - Baku - Belçika - Bulgaristan - Brezilya - Çin - Fransa - Gürcistan - Hindistan - Hollanda - Kıbrıs - İspanya - İsviçre - İrlanda - İngiltere - İran - İtalya - Mısır - Lefkoşa - Rusya - Romanya - Türkmenistan - Yunanistan