İzmir Ses Yalıtım Malzemeleri

İzmir Ses Yalıtım Malzemeleri - Kaliteli ve Sertifikalı Ses Yalıtım Malzemeleri

İzmir Aksa Akustik Ses Yalıtım firması olarak ses yalıtım malzeme satışımız ve uygulamamız vardır. Ses yalıtımında önemli olan ortama uygun malzeme seçimidir. Bunun için ortamda keşif çalışması yapılması gerekir. İzmir Aksa Akustik Ses Yalıtım Firması olarak ses yalıtım malzemelerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeli ve sertifikalıdır. Ses yalıtım malzemelerimizde yanmaz özellikli olan ürünlerimiz mevcuttur. Bunlar akustik süngerler ve basotect süngerlerdir. Yanmaz süngerler ortamın akustiğini sağlar ve ortama ses girişini ve dışarı ses çıkışını engeller. Akustik ortamlarda kullanılır. Ortamın akustiğini sağlar. Yankı, eko, bass ve istenmeyen türden sesleri keser. Bu ürünler dekoratif ürünlerdir. Bass trap, bass küpü, Vicoustic flexi a50 sünger, zigzag sünger, special piramit sünger, tekno touch sünger, kesik piramit, piramit panel gibi bir çok dekoratif ses yalıtım süngerlerimiz vardır. 

İzmir Ses Yalıtım Malzemeleri

Yüksek sesleri kesmek için bariyerli süngerleri tercih edebilirsiniz. Özel epdm bariyeri konularak oluşan bariyerli süngerler altlı üstlü olarak akustik sünger kaplıdır. Bu ürün sayesinde yüksek şiddetli sesleri kesebilirsiniz. Süngerpan da yüksek sesleri yutmada yüksek performanslı bir üründür. 

İzmir Ses Yalıtım Malzemeleri

Zeminde ise titreşim, darbe, topuk sesi vibrasyon gibi sesleri kesmek için kauçuk levha, mantarlı kauçuk, mantar şiltesi tercih edebilirsiniz. Bu ürünleri direk olarak isterseniz zemine uygulayabilirsiniz ya da şap altı, parke altı olarakta tercih edebilirsiniz. Bu ürünler kullanıldığı takdirde alt kata ses gitmesinide önlersiniz. Yüksek performanslı olan bu ürünler sesi keser. Bunların üzerine ya da sade olarak zemine kauçuk tabanlı akustik halı, karo halı tercih edebilirsiniz. Ürünlerimiz dekoratif olmakla beraber ortamda kötü bir görüntü oluşmaz.

İzmir Ses Yalıtım Malzemeleri

İzmir Aksa Akustik Ses Yalıtım Firması olarak bir çok başarılı çalışmalarımız mevcuttur. Uygulama ve malzeme satışı yaptığımız alanlar; müzik odası ses yalıtımı, ofis ses yalıtımı, çağrı merkezi ses yalıtımı, call center ses yalıtımı, otel pansiyon ses yalıtımı, sinema salonu ses yalıtımı, tiyatro salonu ses yalıtımı, stüdyo ses yalıtımı, reji odası ses yalıtımı, ev ses yalıtımı vb. yerlere yapmaktayız.

İzmir Ses Yalıtım Malzemeleri

İzmir Ses Yalıtım Malzemeleri

Anasayfa

SES YALITIM ALANLARI

Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

AKUSTİK UYGULAMALAR

Hakkımızda

Test Raporu

Kargolama

İletişim

Açık Adresimiz ve İrtibat Numarası

Ses Yalıtım Hizmeti ve Malzeme Satışı Yapılan Bölgeler

Akustik ses yalıtım sistemleri olarak firmamız ses yalıtımı hizmeti akustik izolasyon akustik panel hizmeti ürün satışı uygulama ve proje hizmeti vermektedir.Toplantı odaları ofis seminer ve sinema salonları, konferans salonları , stüdyolar, bateri müzik okulları, yüzme salonları, yemek cafe bar, restoran, spor salonu, kayıt odaları, tv stüdyoları, otel odaları, radyo odası,piyano odası, akustik kabin, sessiz oda,  mekanik odalar ses yalıtımı ve akustik düzenleme hizmeti ayrıca toptan perakende ürün satışı yapılmaktadır.

İstanbul (Avrupa) - İstanbul (Anadolu) - Adana - Adıyaman - Afyon - Ağrı - Ankara - Amasya - Antalya - Artvin - Aydın - Balıkesir - Bartın- Bilecik -  Bitlis - Bolu - Burdur - Bursa - Çanakkale - Çorum - Denizli - Düzce - Edirne - Elazığ - Erzincan - Erzurum - Eskişehir - Gümüşhane - Gaziantep - Giresun - Hatay - Iğdır - Isparta - İzmir- Kahramanmaraş - Karabük - Kayseri - Kastamonu - Kocaeli - Konya - Malatya -  Manisa - Mersin - Muğla - Ordu - Rize - Sakarya - Samsun - Şanlıurfa - Sinop - Sivas - Tekirdağ - Trabzon - Uşak - Yalova - Yozgat

Almanya - Amerika - Arjantin - Avustralya - Avusturya - Azerbaycan - Baku - Belçika - Bulgaristan - Brezilya - Çin - Fransa - Gürcistan - Hindistan - Hollanda - Kıbrıs - İspanya - İsviçre - İrlanda - İngiltere - İran - İtalya - Mısır - Lefkoşa - Rusya - Romanya - Türkmenistan - Yunanistan