Ses Yalıtım Süngerleri

Ses Yalıtım Süngerleri

 

Ses Yalıtım Süngerleri polüretan malzemeden üretilen köpük çeşitidir. Akustik düzenleme ve ses yalıtımında kullanılırlar. Kullanıldıkları mekanlara dekoratif ve zarif görünüm katarlar. Akustik ses yalıtım süngerlerinin kullanım alanları çok geniştir. Bugün baktığınızda bir çok stüdyo, ses kayıt odası, dublaj odaları, müzik odaları, enstrüman ve çalgı odaları,bateri odası gibi bir çok mekanda kullanım alanı vardır. Ses yalıtım süngerleri gürültü kontrolü ve yankılanmayı engeller. Ses emici özellikleriyle de ses yalıtımı sağlarlar.

ses yalıtım süngerler

Ses yalıtımı, ses geçiş kaybının artırılması anlamına gelir ve gürültü denetimini içerir. Ortamdan kaynaklanan hava seslerinin bitişikteki mekana geçmesinin engellenmesi ve darbeyle oluşan katı cisimlerde yayılan sesin yalıtılmasını kapsar. Bina sakinlerini rahatsız eden sesin yayıldığı yolları yok etmek ya da konser salonu, sinema, kütüphane, stüdyo gibi mekanlarda dışarıdan gelen sesi azaltmak gerekir. Bu amaçla ses yalıtımı tüm bölme elemanlarının camyünü ve taşyünü gibi mineral esaslı malzemeler veya poliüretan veya melamin esaslı akustik sünger köpükler ile yalıtılması ile yapılmalıdır.

ses yalıtım süngerler

Ses Yalıtım Malzemeleri

Not : Yangına Dayanıklı Akustik Sünger Stoklarımızda Mevcuttur.

Ses yalıtım Süngerleri - Ses Yalıtım Süngeri - Yanmaz Akustik Piramit Sünger - Yanmaz Akustik Yumurta Sünger - Yanmaz Ses Yalıtım Süngeri - Yangına Dayanıklı Ses İzolasyon Süngeri - Ses Yalıtım Ürünleri - Titreşim Yalıtımı - Viyol Sünger - Bayileri - Spesiyal Sünger - Akustik Ses Yalıtım Süngeri - Kare Flexi Sünger - Piramit Sünger Fiyatları - Bass Trap Sünger - Basotect Süngerler - Alman malı Basotect Süngerler.

ses yalıtım süngerler

AKUSTİK SES YALITIM SÜNGERİ - SES İZOLASYON SÜNGERİ - SES YALITIM SÜNGERLERİ - SES YALITIM SÜNGERİ - AKUSTİK SÜNGER - AKUSTİK SÜNGER FİYATLARI - AKUSTİK SES YALITIMI - AKUSTİK SES İZOLASYONU - AKUSTİK İZOLASYON - AKUSTİK İZOLASYON SÜNGERİ

ses yalıtım süngerler

YANMAZ PİRAMİT SÜNGER - PİRAMİT SÜNGER FİYATLARI - AKUSTİK PİRAMİT SÜNGER - PİRAMİT SÜNGER - YANMAZ YUMURTA SÜNGER - VİYOL SÜNGER - FİREX SÜNGER - 


•Yüksek yoğunluklu,
•Yüksek sıcaklık ve aleve maruz kaldığında erimez, akıcı damlacık oluşturmaz ve yapısal değişikliğe uğramaz.
•Nem aldığında küflenmez, yapısal bozulma göstermez.
•Foam Piramit sünger tüm gözenekleri açık, ses emme / yutma özelliği ve yanmama özelliği vardır.
•Özellikle iç mekanların akustik düzenlenmesi için idealdir.

akustik-sunger piramit-akustik-ses-izolasyon-sungeri-9

•Düşey ve yatay yönde seslerin yalıtımı amacı ile duvar, tavan ve zemin gibi alanlarda kullanılabilir
•Yangın hassasiyeti olan yerlerde, Stüdyolar da, açık plan ofisler de, restoranlar da, atış poligonun da, disko da, bar da, düğün salonun da ses yalıtımını veya akustiği düzenlemek için kullanılır. Ayrıca Klima ve havalandırma kanallarında, motor seslerinin olduğu yerlerde gürültünün azaltılması içinde kullanılabilir.
•Foam piramit sünger özel yapıştırıcısı kullanılarak herhangi temiz bir yüzeye kolayca tatbik edilir.
•Plakalar halinde ambalajlanmaktadır.
•Standart renkleri, Siyah - Füme - Gri

 yanmaz-piramit-sunger-30

Önerilerimiz dışında, akustik yalıtım çalışmaları için doğru ihtiyaç tespiti, etkili uygulama ve gereksiz maliyetlerden kaçınmak için mutlaka destek ve mühendislik hizmeti almanızı öneririz.

Daha fazla bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

SES VE AKUSTİK YANKI TİTREŞİM KONULARI

Anasayfa

SES YALITIM ALANLARI

Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

AKUSTİK UYGULAMALAR

Hakkımızda

Test Raporu

Kargolama

İletişim

Açık Adresimiz ve İrtibat Numarası

Ses Yalıtım Hizmeti ve Malzeme Satışı Yapılan Bölgeler

Akustik ses yalıtım sistemleri olarak firmamız ses yalıtımı hizmeti akustik izolasyon akustik panel hizmeti ürün satışı uygulama ve proje hizmeti vermektedir.Toplantı odaları ofis seminer ve sinema salonları, konferans salonları , stüdyolar, bateri müzik okulları, yüzme salonları, yemek cafe bar, restoran, spor salonu, kayıt odaları, tv stüdyoları, otel odaları, radyo odası,piyano odası, akustik kabin, sessiz oda,  mekanik odalar ses yalıtımı ve akustik düzenleme hizmeti ayrıca toptan perakende ürün satışı yapılmaktadır.

İstanbul (Avrupa) - İstanbul (Anadolu) - Adana - Adıyaman - Afyon - Ağrı - Ankara - Amasya - Antalya - Artvin - Aydın - Balıkesir - Bartın- Bilecik -  Bitlis - Bolu - Burdur - Bursa - Çanakkale - Çorum - Denizli - Düzce - Edirne - Elazığ - Erzincan - Erzurum - Eskişehir - Gümüşhane - Gaziantep - Giresun - Hatay - Iğdır - Isparta - İzmir- Kahramanmaraş - Karabük - Kayseri - Kastamonu - Kocaeli - Konya - Malatya -  Manisa - Mersin - Muğla - Ordu - Rize - Sakarya - Samsun - Şanlıurfa - Sinop - Sivas - Tekirdağ - Trabzon - Uşak - Yalova - Yozgat

Almanya - Amerika - Arjantin - Avustralya - Avusturya - Azerbaycan - Baku - Belçika - Bulgaristan - Brezilya - Çin - Fransa - Gürcistan - Hindistan - Hollanda - Kıbrıs - İspanya - İsviçre - İrlanda - İngiltere - İran - İtalya - Mısır - Lefkoşa - Rusya - Romanya - Türkmenistan - Yunanistan