Akustik Cam Kaplama

Akustik Cam Kaplama | Akustik Cam Bölme Duvar

Akustik Cam Kaplama ev veya ofislerimizin lokasyon seçimlerinde hemen herkesin dileği sessiz ve huzur içerisinde bir yer olmasıdır. Ancak bu dilek ne yazık ki özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar için çok da rahat ulaşılabilen bir dilek olamamaktadır. Şehir trafiği, korna sesleri, uçak sesleri vb. gibi gürültüler insan psikolojisi için hem çalışma hayatında hem özel hayatta pek istenen sesler değildir. Bir mucize niteliğinde diyebileceğimiz ses yalıtımlı akustik lamine cam sayesinde ses yalıtımında müthiş sonuçlar sağlanmıştır.


AKUSTİK LAMİNE CAM

SES YALITIMI AKUSTİK CAM

Ses yalıtımlı akustik lamine cam (gürültü kontrol camı) ile ses yalıtımı yapılabilmektedir. Laminasyon da 0,76 mm ya da 1,14 mm kalınlıklı "Akustik PVB" kullanılarak gürültü kontrol camı üretilmektedir. Gürültü kontrol camları ile , "dıştaki" ile "içteki" gürültü düzeyleri arasında 3-4 kat fark yaratmak mümkündür. 44 desibel gürültü yalıtımı sağlayabilen kombinasyonlar oluşturulabilmektedir. Bu uygulama özellikle cam bölme ofisler için son derece kullanışlıdır.

SES VE AKUSTİK YANKI TİTREŞİM KONULARI

Anasayfa

SES YALITIM ALANLARI

Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

AKUSTİK UYGULAMALAR

Hakkımızda

Test Raporu

Kargolama

İletişim

Açık Adresimiz ve İrtibat Numarası

Ses Yalıtım Hizmeti ve Malzeme Satışı Yapılan Bölgeler

Akustik ses yalıtım sistemleri olarak firmamız ses yalıtımı hizmeti akustik izolasyon akustik panel hizmeti ürün satışı uygulama ve proje hizmeti vermektedir.Toplantı odaları ofis seminer ve sinema salonları, konferans salonları , stüdyolar, bateri müzik okulları, yüzme salonları, yemek cafe bar, restoran, spor salonu, kayıt odaları, tv stüdyoları, otel odaları, radyo odası,piyano odası, akustik kabin, sessiz oda,  mekanik odalar ses yalıtımı ve akustik düzenleme hizmeti ayrıca toptan perakende ürün satışı yapılmaktadır.

İstanbul (Avrupa) - İstanbul (Anadolu) - Adana - Adıyaman - Afyon - Ağrı - Ankara - Amasya - Antalya - Artvin - Aydın - Balıkesir - Bartın- Bilecik -  Bitlis - Bolu - Burdur - Bursa - Çanakkale - Çorum - Denizli - Düzce - Edirne - Elazığ - Erzincan - Erzurum - Eskişehir - Gümüşhane - Gaziantep - Giresun - Hatay - Iğdır - Isparta - İzmir- Kahramanmaraş - Karabük - Kayseri - Kastamonu - Kocaeli - Konya - Malatya -  Manisa - Mersin - Muğla - Ordu - Rize - Sakarya - Samsun - Şanlıurfa - Sinop - Sivas - Tekirdağ - Trabzon - Uşak - Yalova - Yozgat

Almanya - Amerika - Arjantin - Avustralya - Avusturya - Azerbaycan - Baku - Belçika - Bulgaristan - Brezilya - Çin - Fransa - Gürcistan - Hindistan - Hollanda - Kıbrıs - İspanya - İsviçre - İrlanda - İngiltere - İran - İtalya - Mısır - Lefkoşa - Rusya - Romanya - Türkmenistan - Yunanistan